Kontakty

Kontakty

V případě zájmu nám prosím kontaktujte buď níže uvedeným kontaktním formulářem, nebo na emailovou adresu vcely.ricany@volny.cz. Pokusíme se vám odpovědět do 2 pracovních dnů.

Výbor ZO ČSV Říčany

FunkceJménoTelefonEmail
předsedaMUDr. Michal Mrázek602 332 599predseda@vcelyricany.cz
jednatelkaing. Kateřina Foudová777 551 433vcely.ricany@volny.cz
místopředsedkyněRadmila Šteigerová737 340 181mistopredseda@vcelyricany.cz
pokladníkMgr. Jaroslav Hájek604 745 266pokladnik@vcelyricany.cz
nákazový referentMartin Tománek777 227 049tomanek.martin@centrum.cz
členka výboruEva Pecháčková
člen výboruLukáš Pellar
člen výboruJiří Janovský
předseda kontrolní komiseFrantišek Lehovec602 289 054lehovec.pac@seznam.cz

Místní důvěrníci

OblastJménoEmail
Čestlice, Dobřejovice, NupakyIng. Josef Černýduvernici@vcelyricany.cz
Mnichovice částFrantišek Denemarkduvernici@vcelyricany.cz
Říčany část, KuříIng. Kateřina Foudováduvernici@vcelyricany.cz
Říčany částMgr. Jaroslav Hájek DiSduvernici@vcelyricany.cz
Říčany částPavel Havlíčekduvernici@vcelyricany.cz
Všestary, Menčiceing Petr Kosteleckýduvernici@vcelyricany.cz
Jažlovice, PředbořIng. Miroslav Kovrčduvernici@vcelyricany.cz
Mnichovice částVáclav Krejčíkduvernici@vcelyricany.cz
ChomutoviceMečislav Kvardaduvernici@vcelyricany.cz
StrašínLadislav Lacinaduvernici@vcelyricany.cz
PacovFrantišek Lehovecduvernici@vcelyricany.cz
Říčany část, RadošoviceMgr. Jiří Lejčekduvernici@vcelyricany.cz
Tehov, SvěticeJUDr. Petr Michalduvernici@vcelyricany.cz
KlokočnáJaroslav Motuzduvernici@vcelyricany.cz
Říčany částZdeněk Pacholíkduvernici@vcelyricany.cz
MyšlínFilip Paroulekduvernici@vcelyricany.cz
VoděrádkyLukáš Pellarduvernici@vcelyricany.cz
StrančiceKarel Řepkaduvernici@vcelyricany.cz
Březí částJaroslav Šimůnekduvernici@vcelyricany.cz
Herink, Modletice, NebřeniceRadmila Šteigerováduvernici@vcelyricany.cz
Svojšovice, OticeMartin Tománekduvernici@vcelyricany.cz
Říčany část, RadošoviceIng. Vladimír Uzelduvernici@vcelyricany.cz
Březí částPetr Vápeníkduvernici@vcelyricany.cz
BabiceLubomír Vojáčekduvernici@vcelyricany.cz
Kunice, LomniceVáclav Zimaduvernici@vcelyricany.cz

Kontaktní formulář: